تقویم آموزشی و برنامه هفتگی نیمسال دوم ۹۸-۹۷

 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
 • نظرات : بدون دیدگاه

با سلام و احترام

دانشجویان گرامی با توجه اصلاح تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ لازم است ضمن دانلود و بررسی برنامه پیشنهادی که لینک آن در پائین مطلب آمده است به نکات زیر توجه داشته باشید.

 1. دانشجویان ترم آخر دقت داشته باشند لازم است دروس کارورزی ۲ و تربیت بدنی و پروژه (رشته حسابداری و فناوری اطلاعات) اخذ گردد.
 2. کد گروه های دروس براساس ورودی تعریف شده است. برای مثال دانشجوی ترم دوم کد گروه درس آن رشته ۹۷۱ می باشد.
 3. پس از پایان اخذ درس ها حتما می بایست با پرداخت ۱۵ درصد حق ستاد انتخاب واحد نهایی گردد. عواقب عدم پرداخت به موقع و حذف انتخاب واحد بر عهده شخص دانشجو می باشد.
 4. با توجه به تقویم ارائه شده در بالا (عکس ابتدای مطلب) دقت داشته باشید هر ورودی لازم است براساس تاریخ اعلام شده به سامانه هم آوا مراجعه نموده و انتخاب واحد خود را ثبت نماید. برای مثال دانشجویان ورودی مهر ۹۷ در جدول بالا ورودی نیمسال ۱-۹۸-۹۷ می باشند و در نتیجه روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه می بایست به سامانه هم آوا جهت انتخاب واحد مراجعه کنند.
 5. دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد می بایست ضمن تسویه حسابی مالی نیمسال های گذشته مبلغ ۴ میلیون ریال علی الحساب را واریز نمایند.
 6. قبل از انجام انتخاب واحد بهتر است نیمرخ تحصیلی یک بار به روزرسانی گردد.
 7. دقت داشته باشید برنامه پیشنهادی در قالب یک فایل PDF در اختیار شما قرار گرفته است. می توانید براساس ورودی درس های لازم را انتخاب نمائید.
 8. دانشجویانی که معدل ترم گذشته آن ها بالای ۱۷ می باشد می توانند تا ۲۴ واحد نیز اخذ نمایند.
 9. دانشجویان که ترم گذشته مشروط شده اند حداکثر ۱۴ واحد می توانند اخذ کنند.
 10. خواهشمند است با نهایت دقت نسبت به انجام انتخاب واحد اقدام نمائید.

دانلود برنامه پیشنهادی نیمسال دوم ۹۸-۹۷